Avdeling Stjørdal

Adresse: Kjøpmannsgata 22, 7500, Stjørdal

Avd. Leder: Geir Ove Nesshaug

Robert Alstadvold

Robert Alstadvold

Rådgiver/partner

Telefon: 908 83 282

robert.alstadvold@stjordalregnskap.no

Geir Ove Nesshaug

Geir Ove Nesshaug

Rådgiver/partner

Telefon: 411 07 642

geirove@stjordalregnskap.no

Ann Iren Gylland

Ann Iren Gylland

Rådgiver

Telefon: 988 81 311

ann.iren.gylland@stjordalregnskap.no

Monika Sandmark

Monika Sandmark

Rådgiver

Telefon: 952 00 323

monika.sandmark@stjordalregnskap.no

Malin Welde

Malin Welde

Rådgiver

Telefon: 482 37 001

malin.welde@stjordalregnskap.no

Ingvild Hjelde

Ingvild Hjelde

Rådgiver

Telefon: 986 42 812
ingvild.hjelde@stjordalregnskap.no

Hege Iren Bakke

Hege Iren Bakke

Rådgiver

hege@stjordalregnskap.no
Avdeling Frosta

Adresse: Banken

Robert Alstadvold

90883282

Robert.alstadvold@stjordalregnskap.no

Robert Alstadvold

Robert Alstadvold

Rådgiver/partner

Telefon: 908 83 282

robert.alstadvold@stjordalregnskap.no

Geir Ove Nesshaug

Geir Ove Nesshaug

Rådgiver/partner

Telefon: 411 07 642

geirove@stjordalregnskap.no

Kristin Bratsvedal

Kristin Bratsvedal

Rådgiver

Telefon: 958 79 454

kristin.bratsvedal@stjordalregnskap.no

Ingvild Hjelde

Ingvild Hjelde

Rådgiver

986 42 812

ingvild.hjelde@stjordalregnskap.no

Kontakt oss for et uforpliktende tilbud

Info

Stjørdal Regnskap AS har hovedkontor på Stjørdal og avdelingskontor på Frosta.

Telefon: 41107642

Åpningstider: 8:00-16:00 M-F

Avd. Stjørdal

Tlf: 41107642
Kjøpmannsgata 22, 7500 Stjørdal
Robert.alstadvold@stjordalregnskap.no

Avd. Frosta

Tlf: 41107642
Alstadvegen 136, 7633 Frosta
Robert.alstadvold@stjordalregnskap.no